0.64-OW3B-95 | Glass Expansion PVC Pump Tube 3tag (95mm) 0.64mm ID Orange/White (PKT 12)
Glass Expansion
SKU:
MPN:
0.64-OW3B-95
Adding to cart… The item has been added
Tag Colours: Orange/White
ID mm: 0.64
Wall mm: 0.86
OD mm: 2.36
Overall length: 455mm (95mm between tags)