1.52-YB3B-95 | Glass Expansion PVC Pump Tube 3tag (95mm) 1.52mm ID Yellow/Blue (PKT 12)
Glass Expansion
SKU:
MPN:
1.52-YB3B-95
Adding to cart… The item has been added
Tag Colours: Yellow/Blue
ID mm: 1.52
Wall mm: 0.86
OD mm: 3.24
Overall length: 455mm (95mm between tags)